19 marca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Wielkanocny baranek”. Organizatorem inicjatywy było Przedszkole nr 1 w Tarnobrzegu. Koordynatorkami konkursu były nauczycielki Dorota Magda, Grażyna Domańska, Beata Grosiak-Krasoń.Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci; wywołanie radosnego nastroju w związku ze świętami Wielkanocnymi;promowanie rodzinnego wspólnie spędzonego czasu;Na konkurs wpłynęło 28  prac,  które oceniło jury w składzie:
p. Agnieszka Grębowiec- dyrektor przedszkola
p.  Katarzyna Zych- bibliotekarka
p. Elżbieta Żarów- przewodnicząca Rady Rodziców
p. Magdalena Kołcz – nauczyciel wspomagający
Decyzją komisji przyznano nagrody główne w dwóch kategoriach i sześć wyróżnień. Wśród laureatów znalazły się:Zosia Sławek i Marcelinka Grudzień – I miejsce; Tymek Ordon i Olga Stachowicz – II miejsce; Larysa Floras i Zosia Wójcicka – III miejsce. Wszystkim laureatom, wyróżnionym i uczestnikom gratulujemy.

Przedszkolny konkurs plastyczny „Wielkanocny baranek”