7 listopada odbył się II Miedzyprzedszkolny Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Tobie Polsko” organizowany przez Katolickie Przedszkole im. Św. Józefa w Tarnobrzegu. Patriotyzm to postawa, w której wychowujemy pokolenia Polaków. Miłość do Ojczyzny możemy okazywać w różny sposób. Jednym z nich jest śpiewanie pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. W ideę tą idealnie wpisała się inicjatywa Przedszkola Katolickiego w Tarnobrzegu, której celem było utrwalanie pamięci o utworach patriotycznych, a także przybliżanie współczesnych patriotycznych i żołnierskich piosenek. W festiwalu wzięły udział Marysia i Hania z grupy 5- latków, które zaprezentowały piosenkę „Jest taki kraj”. Dziękujemy Organizatotom Przedszkole Katolickie im. Św. Józefa w Tarnobrzegu za zaproszenie na Festiwal oraz dyplomy i nagrody dla dzieci.

II Międzyprzedszkolny Festiwal Pieśni i Piosenki Patriotycznej